سه‌شنبه, 30 مرداد 1397

نام و نام خانوادگی تاریخ شروع مسئولیت تاریخ اتمام مسئولیت
عزت اله آمره ای 1395/04/03 تاکنون
نورالدین بازگیر 1390/05/26 1395/04/03
محمود رضا شجاعی زاده 1381/03/18 1390/05/26
علی اصغر علیار 1378/07/10 1381/03/18
مجتبی اسلامی زاده 1376/03/24 1378/07/10
علی اصغر کرمی 1374/03/31 1376/03/24
سید اصغر تهرانی 1371/10/19 1374/03/31

 



بازدید:2693
آخرین به روزرسانی: 1395/04/12