شنبه, 2 بهمن 1395


تماس با ما

اراک - شهرک شهید بهشتی - فاز یک - شرکت سهامی آب منطقه ای مرکزی

**************

کد پستی :  3818953116

پست الکترونیکی : Info@marw.ir

شماره تلفن: 08633130071

فکس: 08634032360

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :6
بیشترین بازدید همزمان:24
بازدید امروز :187
بازدید دیروز :337
کل بازدید :134092
میانگین بازدید :178
آخرین به روزرسانی:1395/11/02 11:22:09

 
 جلسه شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی برگزار شد
جلسه شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی با حضور مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای، آبفا، آبفار، تولید و توزیع برق و برق منطقه ای باختر در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای مرکزی برگزار شد .
بیشتر ...
 

 
 کارگاه ساخت دستگاه های حفاری غیر مجاز در شهرستان اراک پلمپ شد
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی از پلمپ یک کارگاه ساخت دستگاه های حفاری غیر مجاز کششی و تراکتوری در شهرستان اراک خبر داد.
بیشتر ...
 

 
 اجرای طرح خاموشی چاههای آب کشاورزی در فصل غیرزراعی در استان مرکزی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت:برای مدیریت مصرف بهینه منابع آب زیرزمینی طرح خاموشی چاههای آب کشاورزی در فصول سرد سال و چاههای آب پرورش ماهی در استان اجرایی شد.
بیشتر ...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی؛
 
 حساسیت روز افزون مسئولان ارشد استان نسبت به منابع آب
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: بر اساس تلاش ها و پیگیری های این شرکت در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی مناسب در مقوله آب و بحران کم آبی امروز در استان شاهد حساسیت روز افزون مسئولین در بخش های قضایی، نیروهای انتظامی، استانداری و فرمانداری ها نسبت به آب هستیم.
بیشتر ...
 

در اولین گردهمایی سراسری متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان مرکزی مطرح شد؛
 
 مطالعات پایه منابع آب خشت اول اجرای پروژه های آبی
مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران در اولین گردهمایی سراسری متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان مرکزی که در محل سالن اجتماعات هتل پیام در اراک برگزار شد ضمن تقدیر از شرکت آب منطقه ای مرکزی به دلیل برگزاری این گردهمایی گفت: مطالعات پایه منابع آب همچون خشت اول است و در اجرای پروژه های آبی، اطلاعاتی که توسط دفاتر مطالعات جمع آوری می شود به عنوان قدم اول محسوب می گردد.
بیشتر ...
 

 
 هشدار قرمز برای شرایط آبی
استاندار استان مرکزی بر صرفه جویی و حفاظت بهینه از منابع آبی تاکید کرد و گفت: استان مرکزی اگر به این روند بی‌رویه مصرف آب ادامه دهد در ۲۵ سال آینده هیچ منبع آبی در بخش کشاورزی و صنعتی نخواهد داشت.
بیشتر ...
 

 
 بحران آب در استان هم‌چنان با کشاورزی سنتی
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: راندمان آبیاری در استان مرکزی پایین است که نیازمند اقداماتی برای کاهش این میزان هدررفت آب هستیم.
بیشتر ...
 

 
 وضعیت بارندگی ها در سال آبی گذشته( 95-1394)در سطح استان مرکزی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت :یکی از راهکارهای سازگاری با شرایط کمبود آب ،بهره برداری بهینه از منابع آبی است و این مهم جز با شناخت پتانسیل دقیق این منابع امکان پذیر نیست.به منظور این شناخت ما نیاز به آمار و اطلاعات دقیق نسبت به وضعیت منابع آبی داریم .
بیشتر ...
 

 
 تقدیر وزیر نیرو از عملکرد شرکت آب منطقه ای مرکزی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب
وزیر نیرو پس از بازدید از سالن های دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب در غرفه شرکت آب منطقه ای مرکزی که با موضوع طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی برپا شده است حضور یافت و مهندس مسعود بهاری مدیر روابط عمومی این شرکت توضیحات لازم را ارائه کرد.
بیشتر ...
 

 
 از ابتدای سال جاری انجام شده است: انسداد 109حلقه چاه غیرمجاز در استان مرکزی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون و در راستای حفاظت از منابع آب زیرزمینی و تعادل بخشی سفره های آب های زیرزمینی، 109حلقه چاه غیرمجاز در استان مرکزی پر و مسدود شد که به میزان 5.2 میلیون متر مکعب صرفه جویی آب را در بر داشته است.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 61 » صفحه:
_SLOGAN© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مرکزی است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا