یکشنبه, 5 خرداد 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
شعار سال
سد کمال صالح
سد الغدیر ساوه

 

مهندس آمره ای :

 

دفتر روابط عمومی پیشتاز در عرصه روابط عمومی های کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی: مدیر عامل شرکت با حضور در دفتر روابط عمومی از تلاش ها،کوشش ها،فعالیت ها و برنامه های دفتر روابط عمومی شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد.  

مهندس آمره ای گفت: روابط عمومی به عنوان رکن مهم سازمان با تکیه بر هنر، علم و فنا وری در ارائه جایگاه بالای شرکت به مدیران، همکاران و ذینفعان خود اهتمام می ورزد. مدیران و کارشناسان روابط عمومی با بازتاب عملکرد و دستاوردهای سازمان برای جامعه و ذینفعان رسالت خطیری را به عهده دارند که نحوه اجرای آن تاثیر مستقیمی بر تبیین، تثبیت و ترفیع جایگاه شرکت دارد. گستردگی و حساسیت وظایف و مسئولیت های بالا در حوزه روابط عمومی بسیار مهم است که باید به جایگاه آن توجه ویژه شده و اقدامات بی شائبه دفتر روابط عمومی مورد توجه شایسته در شرکت قرار گیرد.

وی در ادامه افزود : روابط عمومی نقطه تلاقی علم ، فرهنگ و هنراست.جایگاه روابط عمومی و دیدگاه هر سازمان به حوزه روابط عمومی دیدگاه آن به مشتریان ، ارباب رجوع ، تعامل کنندگان و در مجموع مخاطبان آن سازمان برمیگردد.اینجاست که باید علم و هنر روابط عمومی به کمک بیاید و جایگاه مهم شرکت را برای مخاطبان ترسیم نماید.

 وی افزود: دفتر روابط عمومی شرکت با درخشش خود در سطح کشوری و استانی یک واحد نمونه و الگو در شرکت آب منطقه ای مرکزی است که خوشبختانه این افتخارات روابط عمومی در سال های گذشته نیز تا به امروز بوده و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای دفتر روابط عمومی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 ایشان در پایان با تاکید بر جایگاه بسیار حساس روابط عمومی ، نسبت به همکاری تمام واحدها و در اختیار گذاشتن آمار و اطلاعات و درصد پیشرفت پروژه هاو هرگونه انجام فعالیت جهت انعکاس آن در سطح شرکت و وزارت نیرو تاکید کردند.

 

منبع خبر: روابط عمومی